Bratislava – Košice od 37 €

as

Spoločnosť Danube Wings znížila ceny časti leteniek z Bratislavy do Košíc alebo naopak takmer na úroveň vlakových lístkov.  Cena začína na príjemných 37 €.   Tieto letenky sú v predaji na portáli zlavomat.sk  pričom pre porovnanie – miestenka v prvej triede vo vlaku na trase Bratislava – Košice stojí 31 eur. 

V lete vyťaženosť našej linky Bratislava – Košice klesá z dôvodu dovoleniek obchodných cestujúcich, ktorí sú jej najčastejšími zákazníkmi. Preto sme sa rozhodli využiť letné mesiace na jej promotion a rozšírenie okruhu našich pasažierov,“ hovorí generálny riaditeľ Danube Wings Ján Rostáš. „Logicky, v rámci spolupráce so Zľavomatom ponúkame v tridsaťsedemeurovom pásme len menšiu časť leteniek. Sľubujeme si od toho rozšírenie okruhu našich občasných cestujúcich a spríjemnenie ich ciest za dovolenkami.“

Cena leteniek je finálna tak ako je to vždy pri ponuke tohto slovenského prepravcu. V cene je aj batožina a deti do dvoch rokov cestujú len za poplatok 10 % z ceny letenky.  Akciu pripravila spoločnosť ako je vyššie spomínané práve z dôvodu leta a dovoleniek, kedy vytaženosť linky veľmi klesá. Štandardná  jednosmerná letenka začína na 49 €.    Letenky je možné rezervovať  online prostredníctvom vyhľadávača lacných leteniek.

 

Okrem tejto akciovej ceny  Danube Wings stále má v ponuke pravidelné sobotné a štvrtkové lety do Chorvátska. Viac info v článku TU.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress